Kerkesa forma
Galeria
Video Galeria
Ministri Lutfi Zharku mori pjesė nė takimin ministror tė WB6 “Konektiviteti nė Ballkanin Perėndimor” , tė mbajtur nė Riga tė Letonisė

Ministri Lutfi Zharku mori pjesė nė takimin ministror tė WB6 “Konektiviteti nė Ballkanin Perėndimor” , tė mbajtur nė Riga tė Letonisė

Me ftesë të komisionerëve, znj. Violeta Bulc dhe z. Johannes Hahn, ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku mori pjesë në takimin ministror të WB6 “Konektiviteti në Ballkanin Perëndimor” , të mbajtur në Riga të Letonisë. Takimi u mbajt dy muaj pas definimit të rrjetit bazik në Ballkanin Perëndimor ,... më shumë

Ministri i infrastrukturės, Lutfi Zharku, priti ambasadorin hungarez nė Kosovė, Laszlo Markusz

Ministri i infrastrukturės, Lutfi Zharku, priti ambasadorin hungarez nė Kosovė, Laszlo Markusz

Sot ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku, priti ambasadorin e Hungarisë në Kosovë, Laszlo Markusz, me të cilin bisedoi rreth çështjeve të interesit të përbashkët.   Gjatë... më shumë