Kerkesa forma
Galeria
Video Galeria
Ministri i Infrastrukturės, Lutfi Zharku, foli para pjesėmarrėsve nė Konferencėn “Western Balkans 6”,qė u mbajt nė Prishtinė

Ministri i Infrastrukturės, Lutfi Zharku, foli para pjesėmarrėsve nė Konferencėn “Western Balkans 6”,qė u mbajt nė Prishtinė

Sot në Prishtinë u mbajt konferenca “Western Balkans 6”, konference kjo që ka sjellë ministra të jashtëm dhe të transportit të shteteve te Ballkanit Perendimor. Në këtë konferencë është folur për rëndësinë e projekteve të konektivitetit ndërmjet vendeve të Ballkanit... më shumë

Ministri Zharku priti ambasadoren gjermane nė Kosovė Angelika Viets

Ministri Zharku priti ambasadoren gjermane nė Kosovė Angelika Viets

24 Mars 2015 Ministri i Infrastrukturës z.Lutfi Zharku priti sot në një takim ambasadoren e Gjermanisë në Kosovë znj.Angelika Viets. Takimi u mbajt në radhën e takimeve njoftuese të ambasadores... më shumë