Kerkesa forma
Galeria
Video Galeria
Ministri i Infrastrukturės, Lutfi Zharku, pėruroi rrugėn Prigodė-Lubozhdė tė komunės sė Istogut dhe rrugėn Tėrstenik-Pejė

Ministri i Infrastrukturės, Lutfi Zharku, pėruroi rrugėn Prigodė-Lubozhdė tė komunės sė Istogut dhe rrugėn Tėrstenik-Pejė

Sot ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku me bashkëpunëtorë, vizitoi komunën e Istogut dhe disa projekte të infrastrukturës rrugore në këtë komune. Ai, së bashku me kryetarin e Komunës së Istogut, Haki Rugova, përuruan rrugën Prigodë-Lubozhdë, me gjatësi prej 7 kilometrash, për ndërtimin e... më shumë

Ministri Lutfi Zharku mori pjesė nė takimin ministror tė WB6 “Konektiviteti nė Ballkanin Perėndimor” , tė mbajtur nė Riga tė Letonisė

Ministri Lutfi Zharku mori pjesė nė takimin ministror tė WB6 “Konektiviteti nė Ballkanin Perėndimor” , tė mbajtur nė Riga tė Letonisė

Me ftesë të komisionerëve, znj. Violeta Bulc dhe z. Johannes Hahn, ministri i Infrastrukturës, Lutfi Zharku mori pjesë në takimin ministror të WB6 “Konektiviteti në Ballkanin Perëndimor” ,... më shumë