Kerkesa forma
Galeria
Video Galeria
Ministri Zharku priti pėrfaqėsuesit e BERZH-it

Ministri Zharku priti pėrfaqėsuesit e BERZH-it

Prishtinë 25.02.2015 Ministri I infrastrukturës Z.Lutfi Zharku priti përfaqësuesit e Bankës Evropiane për  Rindërtim dhe Zhvillim, të Sektorit të Transportit ,Drejtoreshen Znj.Sue Barret së bashku me Udhëheqësin e zyres Z.Anton Kobanov me bashkëpuntorë. Qëllimi i këtij takimi ishte... më shumë

Ministri I Infrastruktures priti ambasadorin e Sllovenisė  Miljan Majhen

Ministri I Infrastruktures priti ambasadorin e Sllovenisė Miljan Majhen

Prishtinë 25.02.2015 Ministri i Infrastrukturës Z.Lutfi Zharku priti sot në një takim ambasadorin e Sllovenisë në Kosovë Z.Miljan Majhen,Kryetarin e Bordit të Adria Airways Z.Mark Anžur,si dhe... më shumë