Kerkesa forma
Galeria
Video Galeria

Ministria e Infrastrukturės me datėn 31.03.2015 prej orės 10:00 deri nė ora 16 :00 do t’a mbyllė rrugėn nacionale N2 Hani i Elezit – Prishtinė nė Grykėn e Kaēaniku

Ju njoftojmë se Ministria e Infrastrukturës me datën 31.03.2015  prej orës 10:00 deri në ora 16 :00 do t’a mbyllë rrugën nacionale  N2 Hani i Elezit – Prishtinë në Grykën e Kaçanikut me qëllim të largimit të erodimeve,pasi që njëra korsi e saj është jashtë funksionit. Për... më shumë

Ministri i Infrastrukturės, Lutfi Zharku, foli para pjesėmarrėsve nė Konferencėn “Western Balkans 6”,qė u mbajt nė Prishtinė

Ministri i Infrastrukturės, Lutfi Zharku, foli para pjesėmarrėsve nė Konferencėn “Western Balkans 6”,qė u mbajt nė Prishtinė

Sot në Prishtinë u mbajt konferenca “Western Balkans 6”, konference kjo që ka sjellë ministra të jashtëm dhe të transportit të shteteve te Ballkanit Perendimor. Në këtë... më shumë